Bodrum Bior 2023 Kupasının İsim ve Ana Sponsoru Olduk!

İsim ve ana sponsoru olduğumuz BODRUM BİOR 2023, kayıtların açılması ile beraber resmen başlıyor!

8-12 Mart 2013 tarihleri arasında 11.’si düzenlenecek olan Bodrum Uluslararası Optimist Regatta Yarışı’nda sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Başvurular için:

bodrumbior.com

Bior & Bodrum Yelken Şubesi Hakkında:

2002 yılı içerisinde Bodrum Denizciler Derneği katkıları ile faaliyetlerine başlayan Bodrumspor Yelken Şubesi, 2006 yılında Bodrum Belediyespor Spor Kulübü ile birleşerek Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi adını almıştır. İçmeler Mevkii adresi üzerinde bulunan ve aktif çalışmalarına Kayıkhane Tesisleri içerisinde devam eden kulüp, ulusal ve uluslararası olmak üzere birçok faaliyet içerisinde yer alarak büyük başarılara imza atmıştır. Şube, kazanmış olduğu bu başarılar ile beraber 2013 yılı içerisinde BODRUM ULUSLARARASI OPTIMIST REGATTA’yı düzenlemeye başlamıştır. Uluslararası bir niteliğe sahip olan yarışmanın oluşturulmasında Bodrum Belediyesi’nin de büyük katkıları olup, 2023 yılı içerisindeki isim ve ana sponsoru olduğumuz Erk Çelik firmamız ile beraber çok daha kapsamlı bir yarışmanın düzenlenmesi hedeflenmektedir. Farklı sektörler üzerine çalışmalar yaptığımız ve kaliteli üretimlerimiz sayesinde güvenilir adreslerden birisi haline geldiğimiz Erk Çelik Halat,  sunmuş olduğumuz ayrıcalıklar ile 2023 yılındaki BODRUM ULUSLARASI OPTIMIST REGATTA’nın çok daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlayacaktır. Düzenlenmeye başladığı tarihten itibaren kısa sürede adını birçok ülkeye duyuran ve kendi dalındaki en yüksek kapasiteli yarışmalardan olan BODRUM ULUSLARARASI OPTIMIST REGATTA, bu sene de dünya çapında bulunan yarışmacıların ve kulüplerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Erk Çelik sponsorluğumuz ile düzenlenen yarışma içerisinde yer alan profesyonel kulüpleri ve yarışmacıları izlemek, seyir zevkinin hat safhada yer aldığı bir yarışma gerçekleşmesini sağlayacaktır.

 

10 senedir devam eden ve gün geçtikçe çok daha yüksek kapasitelere erişen BODRUM ULUSLARARASI OPTIMIST REGATTA yarışması, Erk Çelik isim ve ana sponsorluğumuz ile çok daha güvenilir ve kaliteli bir yarışma haline gelmektedir. Birbirinden farklı klasmanlar halinde bulunan çok sayıda yelkenli kulübü, Bodrum üzerinde gerçekleşecek olan yarışa katılarak bu alandaki en kapsamlı yarışmayı kazanmak için ter dökecektir. Sporun geleceğini ve sürdürülebilirliğini düşünen ve destekleyen yapımız ile Erk Çelik, sağlamış olduğumuz sponsorluk ile beraber Türkiye, Bulgaristan ve Tacikistan gibi birçok ülkenin yelkenli yarışlarında daha aktif olmasını hedeflemektedir. Bu sayede hem Bodrum halkı, esnafı yeni kültürler ile tanışacak hem de ekonomik anlamda bir yükseliş yaşayacaktır.

 

BODRUM ULUSLARASI OPTIMIST REGATTA’nın isim ve ana sponsorluğunu üstendiğimiz Erk Çelik Halat firmamız, farklı sektörler içerisinde çalışmalar ve üretim yapan büyük bir firmadır. Liman, asansör, demir çelik, inşaat, madencilik, offshore, denizcilik ve endüstriyel vinç sektörleri üzerinde çalışmalar yapmakta olup, son teknoloji ürünler ve otomasyon makinelerinin kullanımı ile beraber çok daha güçlü bir sistem ile çalışır hale geldik. Erk Çelik olarak, alanında yetkin çalışanlara sahip olduğumuz gibi aynı zamanda da çözüm odaklı ve efektif fikirlere sahip olarak çeşitli avantajlar ile birçok iş alanının ihtiyaçlarına yönelik kaliteli halatlar üretmekteyiz. Gelecek planlamamız ile beraber çok daha kapsamlı bir firma olma isteği içine giriyor, sporu sevip ve sporcuyu destekleyen bir firma haline dönüşüyoruz. Erk Çelik firmamız, 8-12 Mart 2023 tarihleri arasında düzenlenecek olan BODRUM ULUSLARARASI OPTIMIST REGATTA yarışlarına isim ve ana sponsor olarak büyük bir destek sağlamaktadır. Erk Çelik firması olarak, birçok yelkenli yarışmacının yer aldığı kulüplere başarılar mesajını iletiyor ve seyir zevki yüksek bir yarış olmasını diliyoruz.

 Bir cevap yazın