Hakkımızda

Erk Çelik Halat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2004 yılında, İstanbul’da faaliyete başlayan Erk Çelik: çelik halat, zincir ve halat ekleri, kaldırma ekipmanları, kişisel iş güvenliği ve milli sanayimizin ihtiyaç duyduğu endüstriyel ürünlerin tedariği konusunda ülkemizin öncü firmalarındandır.

Dünya devleriyle işbirliği yaparak, ülke kalkınmasına destek olan firmamız,kurumsal yapısını zamanın gereksinimlerine göre dizayn ederek gelişimini sürdürmektedir.

Erk Çelik, 5000 m2 depolama alanıyla, yerli ve yabancı yaklaşık 60 farklı tedarikçisi ile 30 farklı sektörden 3000 kayıtlı iş ortağına, 36 çalışanı ile Türkiye’nin 7 bölgesinde 81 ilde pazarlama ve satış faaliyeti yapmaktadır.

ERK ÇELİK HALAT; 1 mm’den 88 mm’e kadar, farklı yapılarda, 2500 ton çelik halat stoğu ile VEROPE, HASÇELİK, POWERK markalı halatları…

Farklı kaliteve kapasitelerdezincir, halat vekaldırma ekipmanları… KWB, PEWAG, TERRIER, OX, ROPEBLOCK, POWERK gibi dünyanın önde gelen markalı ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

ERK SERVICE; Çelik Halat konusundaki tecrübelerini, uluslararası akredite sertifikalarla (TÜRKAK) birleştirmiş; uluslararası standartlara uygun halat muayenesi, bakımı, yağlaması, montajı ve doğru halat kullanımı konularında hizmet ve eğitim vermektedir.

ERK SAFETY; İş sağlığı ve güvenliği sektöründe, UVEX , DRAGER , UPOWER , POWERK , ACTIVEHAND ve diğer birçok değerli dünya markaları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Erk Çelik olarak kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede sektörümüzde tanınmış olup; değişmez prensiplerimiz kalite, hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslim olmuştur.

Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı söylemek isteriz.

 

 

Ana İlkemiz

Ürünlerimizin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle müşterilerimize ulaştırılmasıdır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Değerlerimiz
  • Dürüst, şeffaf ve etik,
  • İnsana saygılı,
  • Çevreye duyarlı,
  • Yaratıcı ve yenilikçi,
  • Müşteri odaklı,
  • Çalışanlarının gelişimini destekleyen,
  • Takım çalışmasına önem veren.
Misyon

 Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir çelik halat ,bağlantı elemanları, kaldırma ekipmanları ve iş güvenliği malzemeleri sektörlerinde verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen değerli bir çözüm ortağı olmak.

Vizyon

 Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!